Pozrite si rubriku stalo sa na strankach DPB. Zistite, ze 21.april padol na pondelok, atd. ?
Chudatko dielnicka sa dnes z DD ani nepohne =))
A nemá čo nadávať, robí podniku zlé meno... Nie že by ho podnik mal dobré, ale ak to tak pôjde ďalej, tak sa môžu vykašlať na akékoľvek iné snahy o nestrácanie cestujúcich.. Dosť si neviem predstaviť ako by sa tvárili moji nadriadení, keby som vulgárne nadával v práci... A keby tam náhodou ešte bol nejaký zákazník...
Tomáš