Reply on: Mike #36888:
heh, fotil som na Segnerovej, ale kvoli zalepenym oknam som nevidel dovnutra
. To chce čas a take blbosti čo kde daaky vodič zadrel vôbec neberiem do uši lebo zo 100 klebiet sú asi 2 pravdivé čo povie daaky vodič... no dobre tak päť pravdivých, aby som ich tak neurazil.
Mike