Reply on: TeBeCe #36886:
33/7 3607. Z Kuklovskej išiel namiesto 7:55 o 7:53, išiel rovno dole Molecovou.33/4 3706 viezol do Petržalky 2 ľudí. (Mňa a Maxa ? )
. To chce čas a take blbosti čo kde daaky vodič zadrel vôbec neberiem do uši lebo zo 100 klebiet sú asi 2 pravdivé čo povie daaky vodič... no dobre tak päť pravdivých, aby som ich tak neurazil.
ale pravdepodobne z linky 33 to budu tie, ktore maju poznamku "konci na zastavke Molecova na Karloveskej ulici", s odchodmi 8.07 a 8.27 z DD...ci aj ostatne konciace 33 z DD pojdu neviem....33 ma ist priamo k Ternu
TeBeCe