To že DPB neakceptuje žiadne e-mailove sťažnosti, len ukazuje že este stoja na začiatku novej doby kde funguje komunikácia medzi svojimi zákazníkmi aj počítačovou formou. Za tie sladké bubaky čo míňajú na hlúposti, zaplatiť daakeho človeka ktorý by vedel stlačiť v Outlooku ikonu PRINT a bolo by po demencií.
ale skôr sa čudujem že dispečer nepovedal "všetci ľudia nech opustia trolejbus" cestujúci porušili cestovný poriadok a ked stál mimo zastávky tak to už ani nehovorím. No je to nepríjemné ale je to tak, vodičov nenaštve nič viac ako ked im niekto odvzdušní dvere bez ich vedomia a mimo zastávky.
cony