Minule tu niekto spomínal zametanie zastávok, tak dnes mi pekne pozametali zastávku. Takže sa zametá. Inak ak by niekto chcel dopravnú značku s textom "zastávka MHD presunutá k Ilkovičovej ulici", tak leží na zemi na zastávke Slávicie údolie. Ten kto tú značku umiestnil, nemá o ňu záujem a od skončenia jej zmysluplnosti sa povaľuje na okolí.
MB
A spomínaš dielne: tak tento voz ich naozaj zrejme veľmi dlho nevidel. Ale to už neviem koho je to vina.
Prajem príjemný deň!