chcela som sa stazovat mailom, ale ziadnu adresu na staznosti som nenasla. Vraj sa mozem na vodicov stazovat aj tu. Tak sa stazujem na vodica trolejbusu 208, ktory dnes o 8,00 ostal stat za pokazenou 201tkou na Prievozskej pri businessku (presedively s fuzami). Potom, co vystupil, aby zistil, preco stojime, zrejme niektory netrpezlivy cestujuci otvoril nejakym sposobom zadne dvere. Stala som pri prednych dverach a ani som nepostrehla, ze niekto otvoril dvere, ani ako to urobil. Sozorovali sme to, az ked sa zacal preplneny trolej ciastocne vyprazdnovat. Nato dobehol vodic, ktory volal na dispecing, ze stoji za pokazenou 201 a ze nejaky cestujuci otvoril nasilu dvere (hovoril dost nahlas, tak to bolo zretelne pocut). Pytali sa ho, ci niekto nie je zraneny, naco odpovedal, ze nie. Neviem, ci aj oznacenie cestujucich za ´*****´ bolo pocut na dispecingu, ale v troleji to pocut bolo. "Tie ***** mi odvzdusnili dvere..." Vraj nepojde dalej, kym ich nezavrieme... Ked sa nikto z cestujucich, co ostali vo vozidle nemal k cinu (tymto sa ospravedlnujeme vodicovi, ze nikto z nas nebol odbornik na troleje a netusil, ako sa dvere zatvaraju), otvoril dvere na kabine a citujem "Este dlho budem cakat, do pici, kym to zavrete?!" Myslim, ze hovorim za vsetkych, co tam ostali (prevazne od strednych dveri po predne), ze si taketo vyrazy vyprosime. Nikto z nas tie dvere neotvoril, ani to nemohol ovplyvnit. A vulgarne oznacenie ludi, ktori mu prispievaju cestovnym na vyplatu tiez nie je velmi stastne... Nakoniec otvoril vsetky dvere a povedal: "Tak teraz si mozete vystupit vsetci..." Tak sme za sprievodu jeho nevyberaneho hundrania vystupili. Pan vodic by si mal uvedomit, ze nevezie dobytok alebo hnoj, aby sa musel takto vyjadrovat... Dakujem mu za sprijemnenie rana. Cony ?
Marko
Však nafťáčik elektriku nepotrebuje tak prečo nevyskúšať na konenčnej akú majú batérie kapacitu a koľko vydržia... ?
Ozaj neobetuje sa niekto a nepošle mi tie fotky z nehôd pod prístavným mostom a včera toho trolejbusu bol by som veľmi rád, ďakujem veľmi pekne ?