Minule tu niekto spomínal zametanie zastávok, tak dnes mi pekne pozametali zastávku. Takže sa zametá. Inak ak by niekto chcel dopravnú značku s textom "zastávka MHD presunutá k Ilkovičovej ulici", tak leží na zemi na zastávke Slávicie údolie. Ten kto tú značku umiestnil, nemá o ňu záujem a od skončenia jej zmysluplnosti sa povaľuje na okolí.
Peon
Hm, má nejaký význam existencia zložitého Telnet DP Talkeru na týchto stránkach v čase, keď existuje toto diskusné fórum, Pokec, ICQ, MSN Messenger, Skype a iné komunikačné programy?