Ludia, nevideli ste dnes nieco z 21??
Napr. 21/8., 21/16. a 21/18.? Posledne dve jazdia iba rano.
Ak ano, napiste sem, alebo mne na mobil... ?
Napr. 21/8., 21/16. a 21/18.? Posledne dve jazdia iba rano.
Ak ano, napiste sem, alebo mne na mobil... ?
Na mojom 17" monitore v Netlabe som fungoval v 1600x1200, s natiahnutymi 3 iXtermami 80x92 vedla seba, s fontom 6x13
(ale zvycajne 1280x1024)
TeBeCe