viem ze v tomto fore je to zakazane ale moja tuzba po tom aby sa nieco s mhd robilo je silnejsia ako ja.ale budem sa snazit aby sa to uz neopakovalo
Na mojom 17" monitore v Netlabe som fungoval v 1600x1200, s natiahnutymi 3 iXtermami 80x92 vedla seba, s fontom 6x13
(pripadne na niektorom z virtualnych desktopov bolo v niektorom stlpci namiesto 1 dlheho viac kratsich)
To bola roboticka...a nadavam ze LCD na mojom notase je len 1024x768...ja potrebujem toho na screen zmestit co najviac, neznasam konsku velkost pismen
Ja si standardne nastavujem najvyssie rozlisko, ake je monitor este schopny zobrazit aspon tak ostro, ako moj zrak vidiet (vid starucke 14" na matfyze - 1024x768, aj ked 43Hz interlaced)
Cize 1280x1024 je pre mna standard, 1024x768 minimum co som este ochotny zniest (na 800x600 ma nikto nedonuti sa pozerat) 
(ale zvycajne 1280x1024)
]
TeBeCe
7845+7846 uz poriadne dlho zvonka ogrcana, tiez to asi nikomu nevadi...
v 7724 boli dnes vnutri kopy vykalov okolo strednych dveri, ale ako som videl vlky znesu vsetko a sedia si tam ako keby nic...