OFF-TOPIC
Re #36656 Andy: Tak to ma prekvapuje. Tebece, dík za odkaz na anketu. Napíšte prosím (hoci aj e-mailom ak vás to tu otravuje) konkrétne kto z vás aké rozlíšenie používa a v čom vidí jeho výhody.
Ja vidím v 800 x 600 tieto výhody:
1; dostatočne veľké písmená
2; väčšinou korektné zobrazovanie stránok (bez nutnosti používať lištu zľava do prava)
Poznám však aj jednu stránku, ktorá sa mi zle zobrazuje v 800 x 600 (bolo by treba rolovať doprava a nedá sa) a, naopak, inú, ktorá vyzerá zle v 1024 x 768. Ale myslím, že väčšina stránok sa korektne zobrazuje v oboch rozlíšeniach...
Re #36656 Andy: Tak to ma prekvapuje. Tebece, dík za odkaz na anketu. Napíšte prosím (hoci aj e-mailom ak vás to tu otravuje) konkrétne kto z vás aké rozlíšenie používa a v čom vidí jeho výhody.
Ja vidím v 800 x 600 tieto výhody:
1; dostatočne veľké písmená
2; väčšinou korektné zobrazovanie stránok (bez nutnosti používať lištu zľava do prava)
Poznám však aj jednu stránku, ktorá sa mi zle zobrazuje v 800 x 600 (bolo by treba rolovať doprava a nedá sa) a, naopak, inú, ktorá vyzerá zle v 1024 x 768. Ale myslím, že väčšina stránok sa korektne zobrazuje v oboch rozlíšeniach...
TeBeCe