k tomu zbaveniu sa sluzieb. 1.DP sa zbavila par vikendovych sluzieb na 86. Nemam presne cislo, ale ratam, ze sa zbavila polovice. Lenze problem je v tom, ze vsetky vikendove 63 (o ktorych tu ty rozpravas) dostali do zadelenia vodici z kratasov. Teda az na poobedny zidak 63/7.
Cize mi povedz, kde sa kompenzuju tie sluzby z 86? ?
O týždeň keď sa to ako-tak utrasie a ľudia zistia, že chodí aj L63, bude anketa o L61. Budete sa môcť všetci vyjadriť A teraz som radšej zmenil anketu na Obchodnú....
praveze to nie je jedno. uvedom si rozdelenie kompetencii a co kto moze spravit. ked tak hovoris, aby sa setrilo, tak preco ked sa urobi konecne nieco na setrenie, tak hned nadavas, ze je to blbost, ze sa musi hned spravit VSETKO naraz? ak ani nepochvalis prvu zmenu k lepsiemu, potom asi uz nikto ziadne zmeny neurobi...
a zbavenie sa sluzieb? co myslis, kolko sluzieb vzniklo na predlzenej 63ke? a u ktorej kolony to vzniklo? tak si zrataj 3-2 a dostanes strasny pocet sluzieb, o ktory nejaka vozovna prisla a kvoli ktoremu "museli" rozhadzat sluzby po vsetkych moznych aj nemoznych linkach
Re #34488 BE BE CE: a doteraz nemala 61 v sedle 20-minutovy interval? aspon sa preklada s 39nou, nie ako v spicke
vsetci stazovatelia na 61: na uvod musim povedat, ze predlzenie intervalu ja osobne neschvalujem. na druhej strane sa vsak musim spytat, preco ludia stoja v avione, chcu ist na bajkalsku a nenastupia do 63ky, ktora tam je rychlejsie? preco silou mocou cakaju na 61? a to iste aj opacnym smerom. kazdopadne castovanim autora tohto napadu nadavkami nic nevyriesite (iba vsetci zistime, co za hulvatov ste), ovela viac by pomohlo keby ste si nafotili plne busy a poslali to na dpb. mne to uz raz pomohlo, takze aj dnes som si co-to nafotil...
krista, a povedz mi, kedy chodia deti z DNV na Mokrohajsku do skoly??? Cez vikend?? Asi nie. Ta 21 tam stoji prave pre tie deti.
A ti ludia, co tam vystupuju cez vikend a vobec aj cez tyzden v sedle, popripade vecer, su na 98% ludia, ktori nechcu cakat na BUS na Patronke, pretoze vieme, aka Patronka je.
A ak ma budes stvat este dlho s tymto, tak ja sa na tu Mokrohajsku fakt na 3 hodiny v popoludnajsej spicke postavim smerom do mesta a spisem Ti, kolko ludi tam nastupilo/vystupilo a kolko ludi aj odislo na Mokrohajsku, resp. kolko z tych vystupvsich tam ostalo cakat na BUS...
?
AJO: necuduj sa generalnemu je to jedno ved on ma bavorak.ale vymol to je dobry to suhlasim.naroky na prepravu rastu a vykony klesaju. treba si zvykat priatelia na nove casy v mhd. Ale tu 61 dobre dodrbali.Boli 8 minutove intervali cez spicku a hups zrazu netreba dame 12 minut. Doobeda dame 20 min. to vymislel urcite nejaky mudri vysokoskolak co im robi grafikony. Zachvilu sa mozme tesit na 30 minutove intervaly.
Vcera si DPB u mna urobil dobru reklamu. Mal som stastie na vraky 1123 a 4093. Ta 4093 ma uplne rozbitu prevodovku, normalne lutujem toho vodica. Netusil som ze aj na 4. maju take vraky. ?
Pár malých sobotno-nedeľňajších dopravných postrehov:
- linka 29 obsluhovaná 3.DTPA
- linka 90 obluhovaná sólami 4.DTPA
Novoplan C12 na linke 91-osobné hodnotenie
z hľadiska cestujúceho: svetlý prehľadný interiér, vysoké okná podporujú ešte väčší dojem svetlosti; pohodlné sedadlá, dosť miesta pre nohy, dobrá dostupnosť všetkých sedadiel. Nie veľmi bezpečne vyriešený priestor prvého pravého dvojsedadla; chýba predel od schodiskového priestoru-imobilnejší, menší alebo starší človek by mohol v krajnom prípade (nutné prudké zabrzdenie a pod.) prísť k úrazu zošmyknutím sa na schody, pretože aj madlo je umiestnené pomerne vysoko.
Z hľadiska vodiča: priestranná kabína oddelená od priestoru pre cestujúcich poskytuje pohodlie i bezpečie zároveň; ovládacie prvky sú ľahko dostupné. Celé vozidlo pôsobí vkusne a mestsky komfortne; zdalo sa mi však pomerne hlučnejšie, nie však o veľa. ? Jazda bola pohodlná, vozidlo však vo mne budilo dojem určitej ťažkopádnosti; pri každom rozjazde to pôsobilo ako rozjazd busu väčšieho, ťažšieho. Dobrý dojem po chvíli pozorovania umocňuje väčšia robustnosť busu; vozidlo nepôsobí tak "zraniteľne" ako Karosy B a C radu.
Záver: ❤ ?
------------------------------------
Nájazd od Incheby (Viedenská cesta) - jednoduchý, nekomplikovaný, prehľadný. Dobré riešenie pre naše autobusy idúce na Petržalku (90, 81) je vhodné situovanie hlavnej cesty na tento smer.
❤ ?
Linka 61 je proste najlepsia, aj ten K....T co jej skratil intervali, Rano som sa do dvoch nezmestil..Do skoly som prisiel az 08:15..A o som isiel o 07:00 s Petrzalky!!naco vobec existuje ta linka?
Neviem ktory ? tu napisal ze do hypernovi chodi aj 63-jka..Opytam sa takto, rano medzi 06:00 a 08:00 je hypernova otvorena??Tam ide o Stredne skoly, kde je rano nemozne dostat sa!!!
VSIMATE NOVY GRAFIKON 61? NESTACIM SA DIVIT.POCAS POPOLUDNAJSIEJ SPICKY 15 MINUTOVE INTERVALY.KOMPETENTNY BY SA MALI NADSEBOU ZAMISLIET!ALE KAZDOPADNE JE TO DOBRY FAS!! CEZ DOPOLUDNIE AKO CEZ VYKEND 20 MINUTOVE INTERVALY.TO JE CHORE. ALE ZASE TO ZDOVODNIA AKO U LINKY 74 ZEVRAJ VOZI IBA VZDUCH! JE MI STOHO NA GRC. ASI ZACNEM POUZIVAT AUTO. ?
Ale 22 premava len v spicke a nepremava cez vikend. Postav sa na Mokrohajsku a porovnaj kolko vozov zastavi s tym, ze nikto ti do tej 21 nenastupi, alebo nevystupi a kolko ich bude takych z/do ktorych niekto vystupi alebo nastupi . Pocas dna je to skutocne vynimka, ze nik nevy(na)stupuje, po 21. h. a mozno v nedelu dopoludnia je to pravdepodobnejsie.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Z
Pár malých sobotno-nedeľňajších dopravných postrehov:
- linka 29 obsluhovaná 3.DTPA
- linka 90 obluhovaná sólami 4.DTPA
Novoplan C12 na linke 91-osobné hodnotenie
z hľadiska cestujúceho: svetlý prehľadný interiér, vysoké okná podporujú ešte väčší dojem svetlosti; pohodlné sedadlá, dosť miesta pre nohy, dobrá dostupnosť všetkých sedadiel. Nie veľmi bezpečne vyriešený priestor prvého pravého dvojsedadla; chýba predel od schodiskového priestoru-imobilnejší, menší alebo starší človek by mohol v krajnom prípade (nutné prudké zabrzdenie a pod.) prísť k úrazu zošmyknutím sa na schody, pretože aj madlo je umiestnené pomerne vysoko.
Z hľadiska vodiča: priestranná kabína oddelená od priestoru pre cestujúcich poskytuje pohodlie i bezpečie zároveň; ovládacie prvky sú ľahko dostupné. Celé vozidlo pôsobí vkusne a mestsky komfortne; zdalo sa mi však pomerne hlučnejšie, nie však o veľa. ? Jazda bola pohodlná, vozidlo však vo mne budilo dojem určitej ťažkopádnosti; pri každom rozjazde to pôsobilo ako rozjazd busu väčšieho, ťažšieho. Dobrý dojem po chvíli pozorovania umocňuje väčšia robustnosť busu; vozidlo nepôsobí tak "zraniteľne" ako Karosy B a C radu.
Záver: ❤ ?
------------------------------------
Nájazd od Incheby (Viedenská cesta) - jednoduchý, nekomplikovaný, prehľadný. Dobré riešenie pre naše autobusy idúce na Petržalku (90, 81) je vhodné situovanie hlavnej cesty na tento smer.
❤ ?