na 6268 jazdi poriadny tlk. brzdi ako keby ani ludi neviezol...
Darro: suhlasim, ze by sa to siklo vypravit odtial. ibaze niektore veci mozes zmenit grafikonom a ine (preradovanie vozov) si uz musia dohodnut prevadzky. takze nespajaj to, ze sa zmenil cp 86, s tym, preco sa nevypravuju aj ine linky z petrzalky, ked ta nema kratke vozy nazvys (cez vikend lietaju na 88 a 90).
Darro: suhlasim, ze by sa to siklo vypravit odtial. ibaze niektore veci mozes zmenit grafikonom a ine (preradovanie vozov) si uz musia dohodnut prevadzky. takze nespajaj to, ze sa zmenil cp 86, s tym, preco sa nevypravuju aj ine linky z petrzalky, ked ta nema kratke vozy nazvys (cez vikend lietaju na 88 a 90).
frenky
Taktiez mi je zahadou, preco este stale 21 stoji na Mokrohajskej, ked donedavna sa vypravalo, ze to preto, lebo DNV nema spojenie s Mokrohajskou. Teraz uz ma (L22) a stale to tam zbytocne zastavuje.