Linka 61 je proste najlepsia, aj ten K....T co jej skratil intervali, Rano som sa do dvoch nezmestil..Do skoly som prisiel az 08:15..A o som isiel o 07:00 s Petrzalky!!naco vobec existuje ta linka?
Neviem ktory ? tu napisal ze do hypernovi chodi aj 63-jka..Opytam sa takto, rano medzi 06:00 a 08:00 je hypernova otvorena??Tam ide o Stredne skoly, kde je rano nemozne dostat sa!!!
Neviem ktory ? tu napisal ze do hypernovi chodi aj 63-jka..Opytam sa takto, rano medzi 06:00 a 08:00 je hypernova otvorena??Tam ide o Stredne skoly, kde je rano nemozne dostat sa!!!
x
Darro: suhlasim, ze by sa to siklo vypravit odtial. ibaze niektore veci mozes zmenit grafikonom a ine (preradovanie vozov) si uz musia dohodnut prevadzky. takze nespajaj to, ze sa zmenil cp 86, s tym, preco sa nevypravuju aj ine linky z petrzalky, ked ta nema kratke vozy nazvys (cez vikend lietaju na 88 a 90).