Tak Vážený myslel som, že sa zdržím komentárov linky 86 a 4.DPA ale nedá mi to!!! To sú už Vážne Prije***ý? Som zvedavý čo by robila 4.DPA keby si Prvá DPA vybrala linky ktoré by robila(myslím cez týždeň)...Veď 4.DPA nemá absolútne vozy...Kebyže tam majú aspoň poriadok, ale toto ma dosť zobralo!!! NEZNÁŠAM 4.DPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?
X: Ale? Odrazu pozerajú na šetrenie na dojazdoch? A čo keby zapli rozum a linku č.82 robila aspoň cez víkend 4.DPA... chce to len trošku logiky. Už nech príde nový Riaditeľ snad sa s ním bude dať viac pracovať.
Zo soboty:
- iba doplnim TeBeCe-ho, ze 7783-84 bol na linke 12/9 a neskor bol nahradeny supravou 7829-30
- 2826 popoludni vypadol na linke 83/6, neskor ho nahradil 2513
- 2823 okolo 18. h. vypadol na linke 83/3, neskor ho nahradil ZV 2809 a napokon 2827
- 2626 po 18.20 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/5, nahradil ho ZV 2819
- 3626 po 19. h. odisiel do vozovne pre poruchu vozidla z linky 29/2, nahradil ho ZV 1019 (viac neviem)
Valec