X: Ale? Odrazu pozerajú na šetrenie na dojazdoch? A čo keby zapli rozum a linku č.82 robila aspoň cez víkend 4.DPA... chce to len trošku logiky. Už nech príde nový Riaditeľ snad sa s ním bude dať viac pracovať.
Zo soboty:
- iba doplnim TeBeCe-ho, ze 7783-84 bol na linke 12/9 a neskor bol nahradeny supravou 7829-30
- 2826 popoludni vypadol na linke 83/6, neskor ho nahradil 2513
- 2823 okolo 18. h. vypadol na linke 83/3, neskor ho nahradil ZV 2809 a napokon 2827
- 2626 po 18.20 h. docasne odisiel na plnicku z linky 83/5, nahradil ho ZV 2819
- 3626 po 19. h. odisiel do vozovne pre poruchu vozidla z linky 29/2, nahradil ho ZV 1019 (viac neviem)
Qwerty