d3k0: Vďaka,už som sa zľakol, že tá reklama skončila a ja som si to nestihol odfotiť.Ak budú dve,aspoň ju skorej vymáknem.
ad L61: Nie som zástanca predlžovania intervalov,ale nezabúdajte,že do oblasti Avionu premáva už aj L63,takže časť cestujúcich sa presunula tam. Ešte by som chcel vedieť,či cestou z mesta existuje vzájomný preklad.
ad L61: Nie som zástanca predlžovania intervalov,ale nezabúdajte,že do oblasti Avionu premáva už aj L63,takže časť cestujúcich sa presunula tam. Ešte by som chcel vedieť,či cestou z mesta existuje vzájomný preklad.
TAXI TAXI