Reply on: kuvik #32485:
Je to temer výlučne petržalský syndróm ? pod tým rozumej skutočnosť, že petržalské dietky, poprípade mlaď sa už pomerne dlhé obdobie bavia tým, že operujú na "odľahlej" konečnej (Antolská je najlepší príklad ? ) a tesne pred odletom busu mu jednoducho uvoľnia dekel a zmiznú... ? Vodič to nijako nemá šancu zistiť, keďže sa to udeje tesne predtým, ako sa pohne z konečnej - mnohokrát sa predišlo nešťastiu tým, že buď ho upozornil niekto z kolegov na križovatke, poprípade vytrubovaním nejaký iný motorista, alebo niekto telefonicky upozornil dispečera a ten dotyčný voz potom upozornil vysielačkou. ? Takto ušľachtilo sa baviace dietky si vôbec neuvedomujú riziko, čo sa môže stať - keď niekde nedajboh busu vbehne nejaké dieťa alebo hazardér spraví myšičku...a auto za busom, ktoré prudko zabrzdí, má pri troche šťastia IBA prebité čelné sklo...iné následky neilustrujem... ? ( ☠ )
? ?
fobust
Aha... ?