ahojte dnes som pod novým mostom uvidela nejaky nový autobus ...žial nestihla som kuknut ani na značku ani na nic viem len ze bol tusim zelený a mal velke okna a dver:) fakt velke:)a asi mi nebudete vediet povedat co to bolo zac ze?....tusim to bola 91 ?
Zdenko
Re #32473 Andy: Takym sposobom je riesena diskusia na strankach www.mestskadoprava.sk. Ja osobne by som take nieco vrele privital.
9: 7939+40
17: 7062
203: !!!6249 a 6304!!!
+ zvysok doplnim neskor.