V Novinach TV JOJ ukazovali vcera tu koliziu K2 vs Mercedes...kto chce nech si pozrie v ich archive TV JOJ.. ?
Tak napríklad - neviete, čo je s T3S ? Dlho som ju nevidel !
Len neviem, ako prestať...

Darro
Hovnival: Smrdíš a celé si to tu zasral tak sa zamysli nad sebou, ale súhlasím s tebou s tým že to tu je dosť kontrolované DPB.