Reply on: Karianna #31856:
"To ma napadlo preto, že lístky stoja už toľko korún a to nehovorím o tom, že z Dúbravky idú do mesta a okolia len dva spoje (83 a 34) a cez víkend len č. 83." A linky 1, 5 a 12 idu kam ked nie do mesta ? (do devinskej zatial kolajnice tusim nenatiahli
)
)
Kami