Minule som chcel, aby na odchode 13.15 nesla z Bajkalskej kratka 68. DP mi vyhovel. Dnes nesiel kratky autobus, ale ani dlhy, cize vobec nic... 40-minutovy interval je super...
trolejbusy na L201 a L202 sa uz tvaria tak ze premavaju vcelku normalne (akurat nekuria
)
)
Andy