Od Brodnej na Gagarinku stoji uz 9 klbakov.
Linka 208 jazdí stále podľa výlukovej trasy.
Možno to skúšajú...
DPB by si asi muselo prenajať autobusy od SAD alebo nahradiť 61 a 63 čiastočne trolejbusmi..
Andy
Na Cintorine Ruzinov stoji 1 435ka a dve 280 ako zalohy.
DPB to zvlada dobre, cestujuci su nervozni, lebo nevedia preco T chodia po jednom. Nie su ziadne oznamy.