Martin Fundárek:Že by som už mal takého pokročilého Alzheimera?Ja som jazdil z Cífera cca.1984-1988 pravidelne,občas aj potom a zdá sa mi,že stále bola výprava 8/3.Alebo že by som si to plietol s d-5?Interval bol bratislavský čiže chaotický ale myslím,že v priemere bol asi 4,5 minúty.4 minúty boli len na d-12 a kratší interval,čo pamätám,jedine na predklobásovej t-212,kde boli chaotické priemerné 3 minúty.
Budú čistejšie ulice ☺ ☺
d3k0