Reply on: Z #31039:
A keď zoženú tých pár drobností, tak niekto z vozu ukradne ďalšie a tak to bude donekonečna. Keď sa im ju však podarí sprevádzkovať tak by sme mali oslavovať. Do premávky sa zaradí 3 ročný voz. ? ? To bude asi v rámci toho tendru (2003, 2004, 2005) na tú 100vku NP vozov. ? Re #31049 Zdenko: Áno viem o lepšom umiestnený. Pred pár rokmi, keď sa robil povrch zastávky na Hodžovom, tak bola posunutá smerom k zastávke Zochova za križovatku. Tam je dosť miesta aj na prístrešok.
Môže mi prosím niekto vysvetliť, prečo sa dáva na 7812+7811 CVR keď tu jazdí strhnutá bielo-krémová ex.Lucka a ešte niečo čierno-modré ex. neviem čo.
TeBeCe