Reply on: Zuzana #31046:
Dakujeme ze ste sa na nas so svojim problemom obratili, bohuzial stranky iMHD.sk nie su strankami Dopravneho podniku. Skuste v lavom menu najst polozku "Kontakt na DPB, a.s." a spytat sa na niektorej z adries. Moj nazor na presun zastavky je, ze lepsie riesenie neexistuje a ocakavam, ze sa na presunutej zastavke casom objavi pristresok - pokial to priestor dovoli. Minimalne by som ocakaval striesku, ak by bocne skla prilis zavadzali chodcom. Otazne v takomto pripade je, ci by firma JCDecaux pristupila na taketo riesenie, kedze by nebolo kam umiestnit reklamny panel (mozno tak chrbtom k stene..). Prajeme prijemny den s nasou MHD ?
Zdenko
COLOR: Aj ja daco viem ohladom vselijakych projektov na MHD a precislovani liniek. Ale zatial to nenapisem. Este je velmi skoro.