Reply on: Zuzana #31046:
Mate nejaký lepší nápad, čo sa týka presunutia zastávky, ak nie, tak radsej budte tixo. Ved nie je to predsa jedno, ci nastupite o sto metrov dalej alebo blizsie?COLOR: Aj ja daco viem ohladom vselijakych projektov na MHD a precislovani liniek. Ale zatial to nenapisem. Este je velmi skoro.
COLOR
1. Zuzana bola mila a nenadavala ani na nas ani na DP, tak som jej aj slusne odpovedal. Preco by mala byt ticho? Ona si za tu dopravu plati, moze za tie peniaze dostat odpoved!
2. Ja ti mozem povedat, ze som si kupil BMW za tri melony, ale este ti ho neukazem, lebo je "velmi skoro". Si si isty ze nejake prjekty mas? A ak ano, su tak dokonale ako tr3mpov?
Sa zamysli! ?