Tak sa som nemylil 5-6 vozov.To vysvetluje tie ranne vypadky ?. inak ta 1612 este krasne vonia novotou. Ked som sa s nou viezol pripadal som si ako v novom voze
No ty bláho. To čumím teda, že DPB bude NP spoje označovať v cesťáku. Ešte garantovať 21Tr na L204 aby bola aspoň časť mesta pokrytá NP vozmi. Jeden Ik412 bude ako záloha pre garantované spoje a keď tak sa stiahne z nejakej linky.
Tomáš: Aha... to som nevidel ja že hovoríte o tom obale čo lepia na špinavé autobusy a potom to vyzerá hrozne. Inak s tými lístkami ti ďakujem ale aj tak by som to nestihol a počul som že sa pri tom dobre spí... a ja som este aj unavený až chorý a to by som aj tak z toho nič nemal.
vcera ako som sa viezol kinderkom 3515 som prisiel na to, co by pomohlo nasim hlasicom....nahrat vsetky zastavky znova asi tak, ako je nahrata zastavka Devin-Amfiteater, kedze asi inak sa to neda ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
frenky
1601, 1603, (velmi casto aj 1604 tu beha), 1605, 1608, 1609
1602, 1606 su na 39
1607 je volaky delenkar asi
1610 a 1611 su na 86 resp. 97
a tu 1612 budem musiet skontrolovat. ?