Reply on: gypista #30188:
Chlapi drzte ma, oni supli tu reklamu aj na 1320-nu!!!!!!!!!!!!!!!!! ?
teraz na 39/2, aj som chcel odfotit, ale z dovodu nahlej nepriaznivej zmeny poveternostnych podmienok sa fotenie odklada ?
Ale inak jazdilo to slušne. No až na ten hrmot podvozku. Ale to aj iné eliny majú...
TeBeCe
asynchron uz dnes na 4/10 nie je, namiesto toho jazdi 7825+6
vcera 3515 na 29/386 ? v devine je nejaka jazykova zakladna skola asi pre zahranicne deti...aspon si myslim podla deti, ktore sa viezli v 29 pred 386....