Reply on: 1885 #30205:
Akoze vazne by som chcel mat tvoje problemy...to je fakt take strasne cakat tam 5 minut na dalsiu 21-ku?!?! ?
teraz na 39/2, aj som chcel odfotit, ale z dovodu nahlej nepriaznivej zmeny poveternostnych podmienok sa fotenie odklada ?
Emo
Dnes som sa viezol v 3612 L89 a bol som prekvapený, že 2. a 3. dvere sa otvárali/zatvárali úplne bezhlučne, vôbec nebolo počuť to klasické syčanie. ?