Reply on: 1885 #30205:
Akoze vazne by som chcel mat tvoje problemy...to je fakt take strasne cakat tam 5 minut na dalsiu 21-ku?!?! ?
teraz na 39/2, aj som chcel odfotit, ale z dovodu nahlej nepriaznivej zmeny poveternostnych podmienok sa fotenie odklada ?
Darro