Reply on: karin #29563:
Ja tadiaľ vtedy cestujem, máte síce pravdu, že je to riadne plné, ale žeby sa tam niekto nevmestil, to sa už nestáva. (stávalo sa to ešte keď 201 chodila krátka) Teraz sa tam vždycky nejako dá vopchať.. Akurát keď vypadne jeden spoj, vtedy je to hrozné.
Darro