jedna polovica volakedajsej linky 54 je sucasna 94, druha polovica 78 (dolnohonska polovica) s tym ze prepojenie tras bolo cez trnavske myto, racianske myto, a mytnu...
DNES:
- 3604 okolo 9:55 ZV na L82 Na Kúpalisku Matador,
- 1800 sa popoludní na pokazila na L86 (odstavená s 8275 na Kúpalisku Matador okolo 15:20).
Dnes jeden vodič na L86 mal na transparente len KÚPALISKO MATADOR, chýbal mu tam nápis PETRŽALKA. Je to chyba?
A ešte jedna otázočka, nespomína si náhodou niekto ako chodila voľakedajšia L54 predtým než ju skrátili na Vazovovu? Viem že to chodilo z Petržalky do Ružinova, ale kam presne? Totiž, tou linkou som ako dieťa dosť často cestoval, ale nikdy nie v celej trase, tak by ma zaujímalo, kam to chodilo.
Inak, v poslednom case som uplne stastny z toho, ze kazde rano chodim 1120. To je hrozny voz. My sa terigame hore kocpom do Dubravky na 2ke... Absolutne netaha. ?
ja som nepovedal ze vodic je kripel, ja len ze je to dost nezvyk a unas uz ludia niesu moc zvyknuti na kratke vozy, ale samozrjme sme profesionali takze aj keby sa mali ludia vozit na 815ke tak by to malo byt vpohode.. to ze su kratasy v reprezentacnom stave je jasne 8))
? to vies ked vacsina ludi jazdi na ikarusoch a zopar na dlhych karosach a potom sadne do kratkej vrakosy... teraz pred prazdninami jak neboli vozy tak som tiez raz vyfasol kratas a normalne som sa zlakol.. no a tiez som hladal ako sa tam hadzu rychlosti ?
neviem ako je to v novom zadeleni ale pred prazdninami boli poradia 3, ztoho dve zacinali cca. o 16.00 a koncili o cca. 23.30 a treti zacinal o cca. 19.00 a potom robil nocak..
No ale predpokladám, že na prednášku o 17:00 necestuje toľko študentov ako na prednášku o 7:30. Tým ale nechcem tvrdiť, že kĺbáky sú na L84 zbytočné. Však uvidíme, ako sa to vyvynie. Tie moje info sú zatiaľ len v štádiu úvah, berte to ako vec na diskusiu, nie na ako hotovú vec.
84 je linka, ktora spaja intrak Eu s Eu,uz teraz su vzdy pred zaciatkom prednasok a po nich skratene intervali (prednasky zacinaju 7:30,9:15,11:00,13:30,15:15,17:00, a tolkokrat za den aj koncia)-klbaky tam musia byt proste cely den. Uz teraz totizto nestacia zvladat prepravit vsetkych studentov.
No nepoznám prepravné pomery na L84, ale ak sa skráti interval a posilové spoje k začiatku vyučovacích blokov budú kĺbové, tak sa to hádam bude dať prežiť.
Zrejme hej, viem, že je to 629x ale presnejšie si to z hlavy nepamätám. Aký to bude voz netuším, ale zrejme nejaký po GO aby veľa vydržal, keďže VÚB požaduje čo najväčšiu výpravu. Však aj preto je vždy 6296 na 210/1, lebo je najdlhšie vonku.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
n