Reply on: Andy #26122:
jasne andy, si to predstav v praxi s niektorimi vodicmi tbusov... a este si predstav ako velke prerusenie by si musel spravit, myslim ze aspon desat dvadsat metrov, lebo keby si tam nechal na otocke a nahodou by tie super strhovaky zlyhaly tak ti to do***e co sa da, okrem toho ak jeden vodic zlyha moze to tam pekne zablokovat takze by si tam musel mat pohotovostnu liazku. nemyslim si ze je to nerealne ale myslim ze je to skorej na pouzitie v mimoriadnej vyluke ako v planovanej.
).
S499.1023
Sekcie na podvesnom systéme sú riešené z pertinaxu, ktorý nahradzuje kusy tých trubiek, takže to na prvý pohľad vyzerá ako že tam nič nie je.