Reply on: Andy #26122:
jasne andy, si to predstav v praxi s niektorimi vodicmi tbusov... a este si predstav ako velke prerusenie by si musel spravit, myslim ze aspon desat dvadsat metrov, lebo keby si tam nechal na otocke a nahodou by tie super strhovaky zlyhaly tak ti to do***e co sa da, okrem toho ak jeden vodic zlyha moze to tam pekne zablokovat takze by si tam musel mat pohotovostnu liazku. nemyslim si ze je to nerealne ale myslim ze je to skorej na pouzitie v mimoriadnej vyluke ako v planovanej.
).
galiyosha
A este jedna otazka: Ako su v pripade podvesneho systemu riesenie sekcie pri vyhybkach? Lebo na tahovych vidno normalne sekcne izolatory, na podvesnom som nic take nebol schopny rozoznat.
Vopred vdaka. (Nemusis to cvakat do mobilu, pockam si, kym prides na net.)