Reply on: galiyosha #25808:
V pohode by to mohla byt L85 ,ktora chodi vytazena na 30-50% aspon v useku Jurajov Dvor - Nova Scena.Pred cca.2-3 rokmi bola posilova linka 185 k L50.No tiez nebola vyuzivana.Mozno aj preto lebo koncila na ZST Nove Mesto a nie pri Slimaku. Vacsina vsak vystupuje pri Poluse alebo na Kukucinovej /prestup smer Raca/.Aj L76 by vozila viac ludi, keby bola spatne predlzena k Slimaku
anonymousley
Dnes je problém s a - 50 trochu inde: Absolútny nedostatok kĺbových vozidiel. ale to už je na inú - dlhšiu diskúziu.
P. S. Od 28. 6. 2004 - či skôr od 3 .7. 2004 má linka č.50 ZAHUSTENÉ INTERVALY NA 12MINÚT.
P. S. 2: Opäť ide o typické riešenie ala DPB, lebo cez víkend je kĺbových vozidiel voľných k dispozícii dosť. ☺ ? ? ?