Reply on: galiyosha #25808:
V pohode by to mohla byt L85 ,ktora chodi vytazena na 30-50% aspon v useku Jurajov Dvor - Nova Scena.Pred cca.2-3 rokmi bola posilova linka 185 k L50.No tiez nebola vyuzivana.Mozno aj preto lebo koncila na ZST Nove Mesto a nie pri Slimaku. Vacsina vsak vystupuje pri Poluse alebo na Kukucinovej /prestup smer Raca/.Aj L76 by vozila viac ludi, keby bola spatne predlzena k Slimaku
fobust
To by musel Aupark dat socialky, ktore neda. Osobne s tymto tiez suhlasim, aby vozy mali dlhe prestavky tam, ale to by sa Aupark musel zaviazat ze ich postavi, co nehrozi. Preto chapem ze "dlhe" cakacky su pri Slimaku. Ale kludne by stacilo sucasne obratisko zvacsit, priestou tam je plno. Napr. by stacilo rozsirit cestu o jeden odstavny pruh za vystupiskom, kde sa s prehladom zmesti dalsi klbak, dva by boli v obratisku a ten stvrty potencialny moze kludne ostat vo vystupisku, ako sa to bezne robi aj dnes.