Reply on: Emil #25625:
Jasné, máš pravdu v oboch veciach. Vlnitý plech už z fyzikálnych dovodov nemože prevádzkovo brzdiť tak, ako T3. Ale parkovaciu brzdu by mal mať, čiste teoreticky, lepšiu, bo na jednom podvozku kotúče miesto čeľustí ? . Realita však bývala iná...Aj s výhybkou máš pravdu ale zažil som, že sa náhle cez ňu muselo ísť. V BEÚS-e sa vždy čakalo na nejaký priekak. Však aj Eleganciu začali riešiť až keď tam R.I. pri výkoľaji zabil dvoch ľudí. Mojmu partnerovi sa zase stalo, že mal ísť z Nám. SNP do Tunela ako prvý a zostal tam visieť, bo nebol uzemnený ? .
7704 som stretol na Borskej ako Sluzobnu jazdu smer KV/Dubravka.
TeBeCe