Reply on: S499.1023 #25631:
Mhol by si mi (nam) vysvetlit, ktora vyhybka je prezyvana Elegancia? Heh, a s tym uzemnenim... No comment, to je aj mozne?
7704 som stretol na Borskej ako Sluzobnu jazdu smer KV/Dubravka.
COLOR
A inak, odvolavam svoje tvrdenie ze je to horsie ako 7075 + kamion.