Reply on: COLOR #25612:
Color, dobru noc Ti prajem, ja na teba nijako casovo nenalieham, ja som v podstate len chcel vediet, ci uz nahodou niekde nie su - chcel som vidiet to "rozflakane celicko", ako si to nazval, ale nie je to v ziadnom pripade vec, bez ktorej by som nezaspal ?
Ale vazne - je to dost problem, lebo nepouzivam soft (a ani nemienim) ktory robi HTML galerie. A d3 je mimo SK
Takze hodim zo dvadsat linkov do prispevku
MaVal