Reply on: J #20044:
Akysi lepsi ludia? Nie si nahodou v Ceskej republike? Lebo ked som bol v Brne a Ostrave, tak tam boli akysi lepsi ludia.
M: 2809/5
a napokon 2929
M: ZV 2513/12; ZV 2015
; ZV 2630; 2929/vsetko 9;
J
Tak už neviem kto príde a kto nie. Pôjdem tam a keď tam nikto nebude, tak pôjdem preč.
Inak v poslednom čase som si všimol, že vodiči akosik viac čakajú na dobiehajúcich. Aj ľudia sú akýsi lepší. Či to bude tou blížiacou sa jarou?