3. 2. 1. Štart-MAN má odchod z Vyšehradskej-
No a ešte pridám poruchu na linke 90. 4214 sa pošahala a išla do vozovne a vodič naskočil do dela 4833:)
No a ešte pridám poruchu na linke 90. 4214 sa pošahala a išla do vozovne a vodič naskočil do dela 4833:)
M: ZV 4847
J
http://www.ba.sme.sk/clanok.asp?cl=1272880
Ja som odišiel hlavne kvôli účasti. Nemalo to zmysel siliť. Ani kofolu ani protest. Ale bol som v zábere TA3