Pozdravujem všetkých tu "doma"!!! :o)
Chcem srdečne poďakovať všetkým tým, ktorí na mňa i počas mojej veeeeladňovej OČR-ky mysleli a posielali mi zaujímavosti, nehody, stav na tratiach i výpravy domov na mobil. Cením si každé takéto info-a ešte viac takúto skvelú kolegialitu, pretože ma to i v najťažších "skúškach" vždy ubezpečí, že priatelia nezabúdajú! Preto ešte raz ĎAKUJEM!!! :o)
Chcem srdečne poďakovať všetkým tým, ktorí na mňa i počas mojej veeeeladňovej OČR-ky mysleli a posielali mi zaujímavosti, nehody, stav na tratiach i výpravy domov na mobil. Cením si každé takéto info-a ešte viac takúto skvelú kolegialitu, pretože ma to i v najťažších "skúškach" vždy ubezpečí, že priatelia nezabúdajú! Preto ešte raz ĎAKUJEM!!! :o)

, ktory bol po 18. h. nahradeny ZV 7704 a cca od 19.30 h. napokon isiel 7723-24
M: ZV 7108
(ber to ako zart).
fobust
Presne tak, so 70 na 0 na 11 metroch je nemozne pri akomkolvek brzdeni, aj keby vyhodil kotvu. Na 11 metroch mozno zastavi z rychlosti 30 klm/h a to musi tiez dobre dupnut...