Tusim 6228 na 206 si okolo 17. hodiny asi spravila kolecko okolo VUB na Nivach ak som dobre videl
Vysla bez ludi na Mlynske Nivy, tam chvilu stala(som myslel, ze ide na poruchu do vozovne) a vzapati som ju videl opat na obratisku
Vysla bez ludi na Mlynske Nivy, tam chvilu stala(som myslel, ze ide na poruchu do vozovne) a vzapati som ju videl opat na obratisku
gypista
Nemas nahodou gramaticku chybu v tom prispevku???
Mne sa zda, ze hej. Precitaj si aj to, co som Ti odpisal na diskusne forum.
Mozno sa stretneme na tej kofole a vsetko si vysvetlime.