Reply on: matoa #19929:
No este je dalsia moznost, ze som bol slepy a v skutocnosti iba mala vyjazd a isla na obratisko prvy krat... Uz sa presne nepamatam ci som ju videl vychadzat z obratiska...
Ja by som mohol niektore dni pisat aj vsetky vozy na 50, 70, 85, 202, 208 atd., lebo tam mam skolu a v nej vela volnych hodin, ale komu sa to chce..
Vysla bez ludi na Mlynske Nivy, tam chvilu stala(som myslel, ze ide na poruchu do vozovne) a vzapati som ju videl opat na obratisku


Nahodne zacne pistat "nevystupovat", dvere pri otvarani trieskaju, su nejake volne a su spinave
Som pisal, ze urcite ma novu vyzbroj? Teraz som to overil u Peta Pankraca vysledok mas v novinke...
S499.1023
Opäť vás prosím, ľudia - nešírte dezinformácie. Si to tu niekto prečíta, pošle to ďalej, niečo si pridá a keď bude niekto za 10 rokov hľadať v archívoch, bude miestoprísažne tvrdiť, že od 19.2.2004 mala 7839 asynchrónnu výzbroj.
I.