Reply on: matoa #19924:
No ale vozidla, ktore su po opravach sa kazia este castejsie ako stare vraky. Aspon tak hovoria vodici
Ja by som mohol niektore dni pisat aj vsetky vozy na 50, 70, 85, 202, 208 atd., lebo tam mam skolu a v nej vela volnych hodin, ale komu sa to chce..
Andy
- 6401 videna niekedy naobed na Trnavskej smerom do vozovne
Dnes na X50 v 3515 boli revizori a jedna nova revizorka(je mlada, taka s copom), no neviem, to sa im oplati chodit tam ked tam cestuje zopar babiek?