Reply on: matoa #19929:
No este je dalsia moznost, ze som bol slepy a v skutocnosti iba mala vyjazd a isla na obratisko prvy krat... Uz sa presne nepamatam ci som ju videl vychadzat z obratiska...
Vysla bez ludi na Mlynske Nivy, tam chvilu stala(som myslel, ze ide na poruchu do vozovne) a vzapati som ju videl opat na obratisku


Nahodne zacne pistat "nevystupovat", dvere pri otvarani trieskaju, su nejake volne a su spinave
Som pisal, ze urcite ma novu vyzbroj? Teraz som to overil u Peta Pankraca vysledok mas v novinke...
Andy