Reply on: fobust #18611:
Teda pokial to bola klobasa... 65xx mozem vylucit...
, takze len na mail... Dik.
je to pravda, na 1.DPA maju vozov nadbytok a na 2.DPA stoja kazde rano o 7:30 aspon takych 6 klbakov a dalsie plynaky to len 4.DPA je cista jak pristavacia plocha pre vrtulniky o takom case, tam stoji len par nepojazdnych kusov a nic pojazdne.
M: ZV 2918/8
ale nechce sa mi to rozpisovať ako.
fobust