Ozaj, dnes okolo 8:30 v 201ke boli revizori, ktori nezablokovali oznacovace! Normalne nastupili a kontrolovali... Isli z Mileticovej na Zahradnicku. A kyvali vodicovi na X50
no IQ mám vyššie ako opica 

, alebo
?
)
)
)
)
Tomáš
90:4089!
94:4074!,4404
68:4209!,4215
78:2614,2628
85:4212
That's all!
PS:2603 ma tiez reklamu Spp,teda spon dufam(Neviem ci som to dobre videl,ale zdalo sa mi:-D)Ak to sem niekto pisal tak sa ospravedlnujem:-)