Ak však píšete na niekoho zámerne sťažnosť a predpokladáte, že DPB si túto diskusiu číta (predpokladáte asi správne), resp. napíšete svoj príspevok nepriamo, akože: "čo sa mi dnes stalo... ", niečo ako Michal Lánik, tak, nie že by som bol swiňa, ale nech sa páči ..................
)
)
gypista
Raz si sadni u Aliho na kofolu (resp. pivo) a uvidis, ze preco meskaju 31ky tak vela.
Zistis, ze 1. 31ka po 39ne uz v Slavicom meska 7-10 minut iba preto, lebo na ten spoj chodia autobusy, ktori prave prichadzaju z mesta ako L39.
2. 31ka chodi nacas.
Ale v tom nemas nemas pravdu, ze L31 zacina na Trnavskom. Oni chodia dookola. tj. Slavicie - Trnavske -Slavicie.