mike> jasne, treba sa vyvarovat konkretnych cisel, poradi, vozov. Ja som to uz davno pochopil. Ale niektori to tu stale nechapu. Najlepsi by bol daky osobny pokec s tymi "nenapravitelnimi". Tak ako mi to dnes bolo navrhnute.
Hmm, ale, ze mi COLOR este stale neodpovedal na tu moju otazku, co som sem pisal uz 2x. Asi sa ho to budem musiet spytat osobne...
Hmm, ale, ze mi COLOR este stale neodpovedal na tu moju otazku, co som sem pisal uz 2x. Asi sa ho to budem musiet spytat osobne...
?
Mike
1. si naňho posvietia, či ťa náhodou neberie so sebou do vozovne, alebo stačí iba vrámci výjazdu, alebo dojzdu (to je podľa D1/1, 2, 3 zakázané
2. posvietia si naňho počas jazdy, či s nim nááááááhodou nevykecávaš
2b.pošlú naňho dispečerov, alebo stačí "tajnú" kontrolu, (bližšie radšej nebudem zverejňovať)
3.skontrolujú mu datakartu, lebo ako napíšete, že je "turbista", alebo niečo v tom zmysle, no čo viac už môžu chcieť - kuknú mu datakartu, zistia, že mal niekde nejaký + =prémie dole. Častokrát ani nemusíte písať, že je "turbista", aj tak si skontrolujú datakartu (napr. či nemá bezdôvodne neskorý odchod z konečnej (lebo s tebou vykecával